Djali i komandant Sokolit viziton babin në burg, por ka një porosi për shqiptarët (FOTO LAJM)

Ari Ukshini, djali i Sami Ukshinit, i njohur si komandant "Sokoli", ka vizituar sot babain e tij i cili po mbahet në burg në Maqedoni i arrestuar në rastin Kumanova.


Në një postim në rrjetin e tij social "Facebook", ai ka shkruar se ndihet i lumtur që ka vizituar babin e tij, por dhe që prej andej, i ka përcjellë një mesazh të gjithë shqiptarëve.

"Sot ne një udhëtim te gjatë për te takuar babin, emocionet me përcjellin gjatë gjithë udhëtimit,jam shumë i gëzuar që takova babin të fala kishte për të gjithë. Jam i lumtur", ka shkruar Ari. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2017, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori