Djali i Gjebreas poston foto me të dashurën, habit komenti i mamasë së tij (FOTO LAJM)

Pëlqej
Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni, e ka treguar se tashmë është shumë i dashuruar dhe i lumtur.

Përveç fotove të shumta me të dashurën e tij këtë herë ai ka habitur me dedikimin e fundit.

Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me të dhe e uron për ditëlindje.

Mirëpo surpriza në këtë foto ka qenë urimi i mamasë së Jonit, Anilës, e cila mesa duket e do shumë “nusen” e saj të ardhshme.

“Gezuar dashurise tende, shume lumturi dhe bekime pafund. Ju dua e ju puth fort fort,”-përfundon komenti i Anilës, bashkëshortes së Arditit.

Mesa duket bukuroshja bionde e ka fituar zemrën e të gjithë anëtarëve të familjes Gjebrea, jo vetëm Jonit. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori