Djali i dënuar, nëna kapet duke futur kanabis në burg në qesën me mish të grirë (FOTO LAJM)

Djali i dënuar, nëna kapet duke futur kanabisburg në qesën me mish të grirë.

Nëna e një të burgosuri në burgun e Koridallos u burgos, pasi u kap duke futur dorogë brenda një sasie mishi në burgun grek.

Mediet greke raportojnë se 201 gram kanabis u gjetën dhe u sekuestruan në ushqimin që mbante nëna e të burgosurit, brenda një qeseje me mish të ngrirë.

Thuhet se droga ishte menduar t’i jepej djalit të saj, i cili akuzohet për vjedhje dhe ndodhet në burg që nga fillimi i vitit 2019.

Policia dhe autoritetet gjyqësore u njoftuan menjëherë dhe po vijojnë hetimet.
Shtuar më 05/10/2019, ora 22:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori