Kjo është vajza e biznesmenit të njohur që i vodhi zemrën djalit të Ardit Gjebreas (FOTO LAJM)

Pëlqej
Jon Gjebrea djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, së fundmi është vënë në qendër të vëmendjes nga media për lidhjen e tij me një vajzë tepër tërheqëse, shkruan Albeu.com.

Tashmë ai vendosi ta prezantojë publikisht vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, Merlin Haxhiymerin, vajza e një biznesmeni të njohur në Shqipëri dhe studente në një nga universitetet jo publike më të mira në vend. Bëhet fjalë për Universitetin "Epoka".

Në foton e postuar në Instagram Joni ka vendosur një zemër duke bërë që shumë të spekulojnë se vajza në fjalë është e dashura e tij. /albeu.com/

Shtuar më 11/10/2017, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori