DJ shqiptar ironizon foton e Bebe Rexhës (FOTO LAJM)

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të preferuara shqiptare dhe në fotot e saj gjejmë vetëm komplimente.

Por si duket një nga njerëzit e famshëm në Shqipëri ka vendosur të bëj shaka me bukuroshen dibrane.

Bëhet fjalë për DJ Vicky-n! Bebe publikoi një foto në Instagramin e saj dhe menjëherë ka ardhur një koment nga Vicky.

''Surrat i keq'', shkruan Vicky teksa shoqëron komentin e tij me një emoji duke qeshur.

DJ Vicky njihet për humorin e tij dhe sigurisht që kjo është një batutë në kuadrin e humorit. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2018, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori