Dj Blunt dhe Real 1 bëjnë komentin epik në Instagramin e Encës (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca prej disa ditësh është duke pushuar në Turqi së bashku me familjen e saj. Ajo ka publikuar vazhdimisht foto dhe video nga vendi përrallor ku po pushon dhe gjithashtu nuk kanë munguar as fotot me rrobabanjo.

Pak më parë ajo publikoi një foto ku shfaqej brenda në pishinë teksa kishte pozuar për aparatin e veshur një body, ndërkohë që tregonte se shumë shpejt do sjell këngë të reja. Por vëmendjen e të gjithëve e ka marrë padyshim komenti i Dj Blunt dhe Real 1 të cilët gjithmonë kanë shprehur simpatinë për këngëtaren.

“Zhytem le sesui le kuku. Vishu zemra ime se po ftohesh, ca bon tani Shaolini pa ty”, shkruajnë ata, mirëpo Enca ka vendosur mos tu kthejë një përgjigje.

Shtuar më 13/09/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori