DIVA e muzikës shqiptare shfaqet super në formë pas lindjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është konsideruar gjithmonë si DIVA e muzikës shqiptare, po flasim për Adelina Ismailin.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Vali Krasniqi kanë disa muaj që tashmë janë bërë prindër të një djali të vogël të quajtur Uliks.

Adelina ka postuar sot në rrjetin e saj në Instagramin e saj një foto me shkrimin:”Back to my body” që do të thotë se ajo tashmë është kthyer edhe njëherë formave të saj perfekte shkruan Blitz.al.

E hipur mbi një jaht dhe me një kostum plazhi ajo na ka treguar të gjithëve se Adelina është përsëri e njëjta dhe ja ka arritur të kthejë në formë trupin perfekt që ka.

Shtuar më 13/10/2017, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori