Ditë zie për këngëtarin, Meda humb njeriun e shtrejntë (FOTO LAJM)

Meda, këngëtari i njohur i muzikës popullore qytetare, ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë.

Meda ka humbur dajën e tij në moshën 77 vjeçare.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram, bashkangjitur së cilës shkruan:

“Të Allahut jemi dhe vetëm tek ai do të kethemi.

Me caktimin e Allahut sot me daten 01.10.2020 ka ndrru jet në moshën 77 vjeqare Daja im Sahit ( Ramiz ) Maliqi inshallah e takojna në Xhenet”

Shtuar më 01/10/2020, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori