Ditë zie për Big Mamën, ndahet nga jeta njeriu i saj më i shtrenjtë (FOTO LAJM)
Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie.

Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami.

Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë’ ka shkruar krah fotos së babait Big Mama.

Ngushëllime familjes.
Shtuar më 09/11/2019, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori