"Dita e Verës", Donald Lu shijon ballokumen e Elbasanit me stafin e tij (FOTO LAJM)

Sot në Shqipëri festohet Dita e Verës dhe punonjësit e ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë nuk mund t'a humbnin rastin për të shijuar ballokumet e famshmeElbasanit, shkruan Albeu.com.

Në fotgrafinë e shpërndarë në faqen e tyre në Facebook, ambasada e SHBA-ve në Tiranë shkruan: Pjestarë të personelit të Ambasadës ndajnë ballokume në Kopshtin e Trëndafilave./Albeu.com/
Shtuar më 14/03/2017, ora 10:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori