Dita e parë e Obamës si një qytetar i thjeshtë (FOTO LAJM)

Pas përfundimit të mandatit të tij të dytë si President i SHBA-ve, Barack Obama si një qytetar i thjeshtë amerikan ditën e parë të tij e kaloi duke u marr me sport.

Tashmë ish-presidenti Obama është parë teksa ka rrugëtuar për të ushtruar golf në ditën e parë që nga dorëzimi i detyrës si i pari i shtetit tek Donald Trump.

Milarderi Larry Ellison tha se për ish-presidentin Barack Obama si sfidë e re e ditës së parë të tillë, janë përgatitur 18 vrima vetëm për raundin e parë të tij.

‘’Ishte nder i jetës sime të ju shërbeja. Ju më keni bërë udhëheqës të mirë dhe një njeri të mir뒒 është shprehur Obama në postimin e tij të fundit në llogarinë President Obama në Twitter. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2017, ora 23:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori