Dita e dasmës festohet nën ujë (FOTO LAJM)

Një çift i ri, të cilët së shpejti do të lidhin kurorë kanë realizuar albumin e tyre fotografik. Teksa ndodheshin në një pishinë, ata merrnin pozicione të ndryshme, për ta gdhendur në një foto. Qin Yuting Leng dhe Riyang tashmë kanë realizuar albumin fotografik të dasmës. Riyang i bëri një propozim tepër të veçantë të dashurës, që fotot e dasmës së tyre të bëhen nën ujë. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori