Disa aktorë të "Game of Thrones" që janë ndërruar në mënyrë sekrete (FOTO LAJM)

Three-eyed Raven
Roli i Three Eyes Raven fillimisht u luajt nga Struan Rodger, por më pas u zwvwndwsua nga Max von Sydow.
Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuara në të gjithë botën.

Filmi është konsideruar shumë i arrirë sidomos për sa i përket pjesës së aktrimit dhe fabulës por ka pasur edhe kritika për nuditetin, skenat e përgjakura apo incestet shkruan Albeu.com.

Ama ka disa detaje të vogla që njerëzit nuk kanë arritur dot t'i dallojnë.

Kështu në galerinë më lart keni disa nga aktorët që janë ndërruar gjatë filmit dhe janë zëvëndësuar me të tjerë./albeu.com/Shtuar më 07/09/2017, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori