Dikur yll, pse ka rënë kaq poshtë Britney Spears? (FOTO LAJM)

Ajo mbetet një nga këngëtaret më të suksesshme në botë.

U dhuroi adhuruesve të saj hite të pavdekshme, të cilat dëgjohen e këndohen kudo.

Madje, ajo njihej edhe si një femër që ngjante në kukulla, për shkak të bukurisë dhe flokëve ngjyrë ari.

Por, skandalet e njëpasnjëshme dhe distancimi nga muzika, e ka bërë atë tashti të jetë jashtë modës.

Në fotografinë e fundit, ajo duhet pa stil, madje dhe e deformuar.
Shtuar më 17/12/2020, ora 23:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori