Dikur velinë në Shqipëri, çfarë bën sot bukuroshja në Amerikë (FOTO LAJM)

Anisa Mukaj, është velina shumë bukuroshe e emsionoit
investigativ "Fiks Fare".

Pas eksperiencës si velinë, Anisa tregoi në një intervistë se po nënshkruan kontrata të rëndësishme si modele, jashtë vendit dhe për kompani të mëdha botërore, shkruan Albeu.com.

Së fundmi modelen e shohim duke realizuar me sukses punën e saj si modele dhe nëpërmjet Instagramit na tregon se momentalisht ndodhet ne Miami./albeu.com/
Shtuar më 22/02/2020, ora 15:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori