Dikur disa bizhuteri modeste sot quhet Dukesha e Diamanteve (FOTO LAJM)

Aktorja amerikane Meghan Markle është martuar me Princ Harry-n dhe tashmë ajo ka marrë titullin Dukeshë.

Para martesës Meghan duket se kishtë disa bizhuteri modeste, por sot ajo është zotëruese e një koleksion me vlerë prej 1 milionë paund.

Këtu përfshihet unaza e fejesës prej 140 mijë paund ashtu si dhe byzylyku Cartier që prek shifrën e 241 mijë paund. /albeu.com/Shtuar më 02/06/2018, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori