Diferenca mes Trump dhe 5 presidentëve të tjerë në një foto (FOTO LAJM)

Reputacioni i tmerrshëm i presidentit amerikan, Donald Trump kur vjen fjala tek femrat tashmë dihet.

Një vit nga fitorja e zgjedhjeve në 2016, ai duket se nuk i ka përmirësuar veprimet e tij sa i përket mënyrës se si trajton femrat, qoftë kjo edhe Zonja e Parë, Melania Trump, shkruan albeu.com.

Ndoshta dëshmia më e thënë për këtë është një pamje e POTUS-it në të cilën presidenti amerikan marshon përsëri përpara gruas së tij Melania, me sa duket pa një mendim të dytë.

Në një postim në llogarinë e tij në Tweeter, Yahar Ali i Revistës së Nju Jorkut ka postuar një imazh në të cilin shfaqen gjashtë presidentë të ndryshëm që zbresin aeroplanët.

Të gjithë ata po shoqërojnë gratë e tyre, përveç ... Donald Trump. /albeu.com/

Shtuar më 09/11/2017, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori