Arbana dhe Dielli dalin nga spitali, në shtëpi i pret festa më speciale (FOTO LAJM)

Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi, të cilin vendosën ta quajnë Diell.

Sot Arbana dhe Diell kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku i ka pritur një festë mjaft e ngrohtë. Xhemi ka ndarë një foto me Arbanën, ku në sy bien arushët gjigandë dhe ambienti i zbukuruar.

“Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos.

Të gjithë janë mjaft të lumtur për ardhjen e vogëlushit në jetë dhe kjo festë e tregon më së miri.
Shtuar më 21/10/2020, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori