Di Caprio nxjerr në shitje vilën e tij në Malibu (FOTO-LAJM)

E bleu 6 milionë dollarë në vitin 2002 dhe tani protagonisti i ‘Titanic’, Leonardo Di Caprio ka vendosur të nxjerrë në shitje shtëpinë e tij në Malibu për shumën e 24 milionë dollarëve.

Shtëpia është ndërtuar në vitin 1927 dhe kohët e fundit është rikonstruktuar. Shtëpia me një sipërfaqe prej 1659 metra katrorë (përfshirë oborrin e jashtëm), ka 7 dhoma gjumi, 7 banjo, ka një tarracë, një sallon mahnitës dhe një garazh për gjashtë makina. /albeu.com/


Shtuar më 08/11/2012, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori