Nga deputeti?! Pas ndarjes nga bashkëshorti Rudina tregon dhuratën e shtrenjtë (FOTO LAJM)

Ditën e sotme lajmi se aktorja e humorit Rudina Demvbacaj i ka dhënë fund martesë së saj 3 vjeçare, "mori dhenë".

Sipas mediave rozë, aktorja është ndarë prej kohësh dhe këtë gjë e venë në dyshim pikërisht mos përmendja më e "tullacit" në asnjë intervistë apo mos publikimi i asnjë fotoje me të.

Pak minuta më parë Rudina ka publikuar në instastori një parfum të markës "Hermes", dhe poshtë saj shkruan : "Ja një dhuratë".

Mos është kjo një dhuratë nga deputeti për të cilin po përflitet se ka filluar një romancë të re apo dikush tjetër ka vendosur ta surprizojë sot Rudinën?!

Ndërkohë vetë aktorja ende nuk ka reaguar lidhur me këto lajme, madje as emri i deputetit që supozohet të ketë ndarë çiftin nuk dihet.
/albeu.com
Shtuar më 21/09/2019, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori