Dhuratë interesante për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Një i ri nga Ankaraja e Turqisë i ka përgatit një surprizë të këndshme të dashurës së tij me rastin e Shën Valentinit.

Bayram Küçük ka vendosur që të vizatojë në kokën e tij një trendafil dhe shkrimin "I Love You".

Shihni më sipër fotogalerinë. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2013, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori