"Dhurata më e bukur", Luana zbulon çfarë i heq lodhjen pas punës (FOTO LAJM)

Luana Vjollca është një nga vajzat më aktive të skenës shqiptare. Ajo arrin t’i bëjë të gjitha nga muzika dhe deri te moderimi.

Kjo ka bërë që Luana të qendrojë me orë të tëra në zyrë. Por këtë herë, ajo tregoi se është një gjë që e bën ta harrojë lodhjen.

Përmes një videoje në rrjete sociale, moderatorja zbuloi se mbrëmë mori dhuratë një buqetë me lule të bukura.

“Pas kaq shumë orëve punë kjo ishte dhurata më e bukur për t’u çlodhur paksa”, ka shkruar e lumtur Luana.

Shtuar më 10/11/2020, ora 18:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori