Dhurata Dora frymëzohet nga "Game of Thrones" (FOT LAJM)

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Ajo është tepër aktive në rjetet sociale dhe së fundmi ka surprizuar fansat duke pozuar në një mënyrë si kurrë më parë.

Këngëtarja ka zgjedhur që të jetë pak a shumë si Khaleasi e Game of Thrones.

Mesa duket ajo nuk është vetëm një admiruese e serialit të HBO, “Game of Thrones”, por një simpatizante e mbretëreshës Khaleasi, apo Daeneris Tragarian.

Dhurata ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me një pallto të ushtrisë por modeli i flokëve të saj është si i Dannyit.


Shtuar më 24/05/2019, ora 08:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori