Protesta, gjakoset gazetari i njohur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Situata tek ministria e Brendshme paraqitet shumë e tensionuar. Forcat e rendit janë shtyrë nga protestuesit të cilët të revoltuar kanë tentuar të hyjnë në ministrin e Brendshme.

Nga përplasja është plagosur dhe gjakosur kryeredaktori i RD. Këtë lajm e ka bërë të ditur ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook.

"Narkobanditet me uniforme pergjakin protesten e opozites, godasin kryeredaktorin e gazetes Rilindja Demokratike, Bledi Kasmi! Sb", shkruan ish-kryeministri Sali BerishaFacebook. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2018, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori