Dhoma "speciale" e stjuardesave (FOTO LAJM)

Shpesh ndoshta mund të keni bërë një pyetje thjesht për kureshtjhe për të mësuar se si mund të pushojnë stuardesat në një udhëtim prej 10 orësh.

Ato kanë dhomat e tyre sekrete që ndodhen në ambjentet e një avioni dhe shërbejnë vetëm për pushimin që duhet të bëjnë stuardesat.

Në këto dhoma sekrete ndodhen shtretër për të fjetur dhe kanë një sërë komoditetesh. Por sërish për stjuardesat ato nuk janë maksimumi.

“Duket sikur je duke fjetur brenda një arkivoli”, thonë ato. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2016, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori