Dhjetë qytetet më të lira për t’i vizituar (FOTO-LAJM)

1.Hanoi, Vietnam
Hanoi në Vietnam është një nga destinacionet turistike më të përballlueshme nga ana financiare për këtë verë. Sipas “TripAdvisor” një natë në kryeqytetin e Vietnamit për dy persona kushton prej 114.83 euro.


Ndër 10 qytetet më të lira për t’i vizituar këtë verë bëjnë pjesë edhe Sharm el Sheikh në Egjipt dhe Bangkok në Tajlandë. /albeu.com/Shtuar më 18/06/2014, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori