Dhjetë pishina ëndrrash (FOTO-LAJM)

Jade Mountain - Karaibe
Me një pamje të mrekullueshme në oqean, duke na dhuruar iluzionin sikur prekim horizontin, zhytur në një pasqyrë uji që duket pafund, janë të ashtu quajturat ‘Infinity pool’ vaskat super të mëdhaja ekstraluks, që janë pjesë e hoteleveluksit, rezidencave vip dhe spa-ve më chic në botë.

Ja dhjetë më të bukurat në botë të ndërtuara në Turqi, Spanjë, Uruguaj dhe Greqi. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2014, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori