Dhjetë makinat që spikatën në Frankfurt (FOTO-LAJM)

Nissan Rogue
Në sallonin e makinave në Frankfurt janë paraqitur disa nga modelet më të reja të makinave të cilat së shpejti mund të jenë në duartë e blerësve. Kompani të ndryshme janë vendosur në garë duke sjellë në këtë sallon risitë e fundit teknologjike.


Portali albeu.com ju sjell dhjetë makinat të cilat tërhoqën vemendjen dhe interesin e vizitorëve gjatë këtij aktiviteti. /albeu.com/


Shtuar më 12/09/2013, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori