Dhjetë çiftet që u martuan larg kamerave dhe paparacëve (FOTO-LAJM)

Brad Pitt e Angelina Jolie
E dinë të gjithë tashmë që Brad Pitt dhe Angelina Jolie u martuan në fshehtësi brenda mureve të kështjellës së tyre të bukur në Francë. Pas gati dhjetë vjet lidhjeje, çifti ka zyrtarizuar martesën e cila është realizuar me disa të ftuar dhe fëmijët e tyre.Por sigurisht ata nuk janë i vetmi çift i famshëm që zgjodhën të martohen larg nga kamerat dhe paparacët.

Portali albeu.com, ju sjell disa nga çiftet më të famshme të cilët kanë zgjedhur privatësinë, të paktën në ditën e martesës së tyre. /albeu.com/

Shtuar më 29/08/2014, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori