"Dhjem dynjanë", Erik Fullani çudit me diçiturën (FOTO LAJM)

Djali i ish-guverantorit, Erik Fullani ka arritur të ketë një ndikim të lartë në rrjetet sociale dhe çdo veprim i tij përbën interes për fansat.

Së fundmi Eriku ka lënë një koment në një ndër videot e shumta të Ermal Mamaqit në Instgram ku ky i fundit kërkon një diçiturë.

Siç e shihni dhe në fotogalerinë e mësipërme Fullani komenton "Dhjem dynjan" duke shkaktuar shumë të qeshura në profilin e moderatorit./albeu.com
Shtuar më 15/12/2019, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori