Dhimbje dhe lot, kjo është nëna që humbi jetën në aksident (FOTO LAJM)

Aksidenti i mbrëmshëm në magjistralen Shkup- Tetovë, u mori jetën 14 personave.

Në mësin e të vdekurve dhe të lënduarve pati edhe shumë shqiptare.

Në të njëjtin aksident, humbi jetën edhe Valdeta Hamiti nënë e dy fëmijëve.

Kujtojmë faktin se trajtim shëndetësor vazhdojnë të marrin edhe shumë të lënduar të tjerë derisa hetimet për këtë aksident po vazhdojnë.
Shtuar më 14/02/2019, ora 19:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori