Dhëndri i saj ndahet nga jeta, Myfarete Laze përlot me postimin (FOTO LAJM)

Dhëndri i këngëtares së njohur Myfarete Laze është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Lajmin e hidhur e ka bërë vetë të ditur këngëtarja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Facebook.

‘Natë e trishtë. Humba një pjestar të familjes , shumë të dashur dhe të respektuar. Humba djalin që se linda dot vetë, dhëndrin, babain e mbesës që më bëri gjyshe’ ka shkruar në postim këngëtarja.
Shtuar më 26/01/2021, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori