Dhëndri i bën dhuratën perfekte nuses, fotot pushtojnë rrjetin (FOTO LAJM)

Dasma është padyshim dita më e lumtur e një çifti. Dhe në fakt janë suprizat që i bëjnë ato edhe më madhështore. Historia e mëposhtme është vërtetë e tillë.

Orion dhe Kaylee vendosën të marrin një fotograf në seancën e tyre të parë fotografike para ceremonisë. Dhe ky dukej si një moment perfekt për dhëndrin për ta realizuar ëndrrën e Kaylee.

Nusja kishte ëndërruar gjithmonë një mace dhe Chloe, është realizimi i ëndrrës së saj. FOtot e çiftit kanë bërë xhiron e rrjetit.
Shtuar më 14/11/2019, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori