Detaje të garderobës nga Aurela Hoxha (FOTO LAJM)

Pavarësisht kritikave, ndonjëherë edhe fyerjeve, bukuroshja Aurela Hoxha jo vetëm që nuk është tërhequr por tashmë është kthyer në një personazh mediatik, në saje të veshjeve që ajo shfaq për modelet dhe jo vetëm.

Pas suksesit të saj në "Dancing with the Stars" si një prej finalisteve të konkursit dhe zgjuarsinë që tregoi me jurinë, ajo shtoi edhe më shumë respektin e njerëzve teksa e kishin paragjykuar si thjeshtë një vajzë seksi.

Në çdo foto që ajo poston në Instagram, vërshojmë shumë komente, ku në të shumtën e rasteve janë padyshim komplimente. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 11:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori