Deshironi një shtëpi të vogël, ja disa ide (FOTO-LAJM)

Në shkretëtirë, në male, në vende të panjohura, por edhe në qytetet e mëdha si Londra dhe Nju Jorku. Janë mini shtëpitë e shpërndara nëpër botë që, pavarësisht përmasave të tyre mund të ofrojnë komoditet.

Këto mikro shtëpi janë mbledhur nga faqja Tiny House Swoon e cila i ka gjurmuar ato në çdo pjesë të botes. Pavarësisht se ato kanë siperfaqe nga 10 deri 30 metra katror, brenda tyre do të gjesh cdo gje qe mund te na nevojitet për të jetuar mirë. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2014, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori