Deputetja tërbon Kuvendin me veshjen provokuese (FOTO LAJM)

Në Brazil jo rrallëherë vajzat shkaktojnë furtunë rrugëve me genet e mrekullushme, por këtë herë gjithcka ka ndodhur në Kuvend.

Ana Paula da Silva, e njohur si Paulinha ka zgjedhur një veshje shumë provokuese për të shkuar në Kuvend, ku u zgjodh për herë të parë si deputete këtë të hënë.

Por njerëzit e kanë komentuar negativisht veshjen e saj, ku ekspozonte gjoksin në tepër se duhej.

“Mendova se njerëzit do të flisnin për ngjyrën e kuqe të rrobave, por ata vetëm u përqëndruan te gjoksi. Mënyra se si unë vishem është problemi im.

Gratë kanë gjinj dhe unë kam gjinj të mëdhenj, gjithmonë kështu kam qenë” , tha da Silva.

Ajo u shpreh se nuk do të ndryshojë për shkak të rolit të saj si deputete. /albeu.com/
Shtuar më 07/02/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori