Deputetja bukuroshe shijon dashurinë me djalin nga Dibra (FOTO LAJM)

Pëlqej
Reme Lala, është deputetja e PDIU-së. Ajo ka vetëm dy muaj që ka marrë mandatin si deputete në zonën e Dibrës. Por fill pas mandatit deputetja më e re duket se është fejuar më djalin që ka dashuruar që në adoleshencë.

Fejesa ka pasur rreth 1000 mijë të ftuar dhe organizmi dukej tepër madhështor. Deputetja është shpesh e përfolur në media për shkak të stilit luksoz që ajo ka.

Fotot janë kapur nga Panorama, ku deputetja e re dukej se kishte përkushtim dhe kujdes nga i fejuari i saj i cili mundohej ta mbante sa më ngrohtë.

Të veshur sportiv 23-vjeçarja është parë me e dashuruar se kurrë pranë të fejuarit të saj. Duket se deputetja është me e dashuruar se kurrë me djalin që ka përkrah. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori