Deputetja 23-vjeçare e PS-së shkon në Kuvend me çantë "Chanel" (FOTO LAJM)

Reme Lala, deputetja e Grupit Parlamentar të PDIU-së, e cila u largua pak muaj më parë nga ai grup për t’u bashkuar me socialistët, ditën e parë të Parlamentit pas pushimeve u shfaq me një veshje super luksoze.

Me linja të holla dhe një portret të këndshëm, duhet thënë se Reme duket bukur me çdolloj veshjeje.


Por kësaj here, për t’u dukur kaq mirë, kishte shpenzuar jo pak para.

Krahas pantallonave të zeza dhe këmishës së kuqe, ajo kishte një çantë “Chanel” të zezë, ku dihet që çmimi i tyre arrin disa mijëra euro dhe këpucët nga marka “Loubotin” që shkojnë rreth 1 mijë euro. Goxha mirë si fillim sezoni! /Panorama plus/Shtuar më 09/09/2018, ora 14:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori