E pabesueshme, deputeti hyn në Kuvend me "dyqanin hapur" (FOTO LAJM)

Ai njihet si një nga deputetët e veshur më me stil dhe pikërisht për këtë arsye tërheq shpesh vëmendjen.

Mirëpo këtë herë fotot e Fate Velajt po bëjnë xhiron e rrjetit për shkak se deputeti i Grupit Parlamentar të PS-së ka harruar zinxhirin hapur, shkruan Panorama plus.

Ai është fotografuar teksa shkonte në parlament këtë javë, i veshur me xhaketë blu, kollare me viza, kapele dhe pantallona të bardha të cilave kishte harruar t'ua mbyllte zinxhirin. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 15:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori