Demaskohet Marina Fara, pamja shokuese para ndërhyrjeve (FOTO LAJM)

Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se provokon shumë me fotografitë dhe gjithashtu edhe jetën private.

Bukuroshja shpeshherë është përfolur për ndërhyrje estetike në fytyrë dhe krahasuar me këtë foto, rezulton e vërtetë.

Marina duket me një pamje shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim dhe duhet thënë që në këtë foto ngjason shumë me mamanë e saj, Elin. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 21:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori