Del në shitje shtëpia përrallore e Marilyn Monroe (FOTO LAJM)

Ka dalë në shitje shtëpia e ikonës së bukurisë Marilyn Monroe.

Monroe ka jetuar në një shtëpi të stilit të fermës meksikane në Hollywood dhe pikërisht kjo banesë në të cilën ka jetuar diva e viteve '50 ka dalë në shitje.

Shtëpia është ndërtuar në vitin 1929 dhe ka një çmim prej 6.9 milion dollarë.

Në galeri ju tregojmë ambientet përrallore brenda shtëpisë./albeu.com/
Shtuar më 24/04/2017, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori