Kush janë 33 kriminelët më të kërkuar në Lezhë, mes tyre edhe një grua (FOTO LAJM)
Publikohet ‘lista e zezë’ e personave më të kërkuar për qarkun e Lezhës.

Policia e Shtetit ka bërë të njohur ditën e sotme emrat e më të rrezikshmëve, që rezultojnë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.

“Ja personat më të kërkuar nga Policiaqarkun Lezhë. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo aplikacionin “Komisariati dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, thuhet në njoftimin e Policisë Shtetit.
Del lista e "zezë" , kush janë 33 kriminelët më të kërkuar në Lezhë (FOTO LAJM)

Shtuar më 16/12/2018, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori