Del lista e "zezë" e Tiranës, kush janë 22 kriminelët më të kërkuar në kryeqytet (FOTO LAJM)
Pëlqej
Polica e Shtetit ashtu siç ka bërë me shumë qarqe në vend ka publikuar edhe 22 personat më të kërkuar në Tiranë.


Njoftimi:

Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo të dërgojë imazhe e informacionaplikacionin "Komisariati Dixhital", duke ju garantuar anonimatin.

Ndihmo dhe ti në sigurinë publike.
Del lista e "zezë" e Tiranës, kush janë 22 kriminelët më të kërkuar në kryeqytet (FOTO LAJM)

Shtuar më 20/01/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori