Dekori ideal për dhomën e gjumit (FOTO LAJM)

Ide se si ju mund të kombinoni ngjyrat në dhomën tuaj të gjumit. Vishnja është ngjyra e duhur për një ambjent të qetë dhe të këndshëm për syrin.

Vishnja ngjyra e vitit, i jep jetë dhomës suaj të gjumit, bUkuri, qetësi, ngjyrë dhe kënaqësi është mesazhi që ajo përcjell. Shikoni fotot dhe krijoni idenë që ju duhet për një kombinim perfekt. /albeu.com/

Shtuar më 10/01/2015, ora 14:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori