Deklarata e çudtishme e Angela Martinit: Kam parë alien (FOTO LAJM)

Angela Martini ka vendosur të shuajë kuriozitetin e fansave për disa pyetjeve të cilat ata i drejtuan përmes Instagramit.

E pyetur nëse ka parë alienët, Angela pohoi: “E vërtetë”. Më parë modelja ka zbuluar se së shpejti do zbulojë më shumë për këtë.

Një tjetër pyetje që iu drejtua Angelës ishte nëse e ka patur bashkëshortin në burg, duke hedhur poshtë lajmet që mediat publikuan dikur për Dragosin.

Modelja pohoi se fëmijëve do t'u mësojë shqip dhe ka patur raste kur ka dalë pa të mbathura.

Shtuar më 13/02/2021, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori