Degjeneron debati me Robert Aliajn: T'a fus shkopin mu në b*** (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ka degjeneruar me fyerje dhe kërcënime diskutimi mes artistit Robert Aliaj dhe ndjekësve të të tij në Instagram pas postimit të një fotografie.

Një prej ndjekësve e ka fyer dhe Aliaj i është përgjigjur po ashtu me fyerje.

"Fu*k you. Po të pash në Tiranë do të të shkatërroj krejt"., - thotë ndjekësi duke marrë përgjigjen e ashpër të Aliajt.

"Për bajga si ty e kam more legen. Po më dole para do të t'a fus shkopin në b..."., - përgjigjet Aliaj. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2017, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori