Degjeneron debati, Erik Fullani kërcënon Bledi Manen: Nëse ma përmend edhe një herë familjen do të të... (FOTO LAJM)

Një sherr i madh po zhvillohet këto dy ditë mes Erik Fullanit, djalit të ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë dhe gazetarit Bledi Mane.

Në fillim ishte Eriku ai që sulmoi Manen duke e quajtur njeri që do të bënte çdo gjë për para teksa Roza Lati e pyeste se cili ishte personi që nuk honepste dot.

"Ai quhet Bledi Mane. Është një copë m…i, një drogaxhi. Jeton për një pjatë supë"., - u përgjigj Eriku.

Gjatë paradites së sotme, u përgjigj Bledi Mane duke hedhur një serë akuzash ndaj tij dhe familjes Fullani, të cilët i quajti njerëz të korruptuar dhe që nuk bëjnë gjë tjetër veç hanë dhe jashtëqisin.

"Eshte aq budalla sa edhe dje tek me shante ne nje interviste nuk i hiqte nga goja fjalet supë dhe m*t. Edhe kur shajne e kercenojne mendjen te e ngrena dhe te e dhj*ra e kane. U eshte bere obsesion ushqimi se fundja ne kete dynja ndaj jetojne: vetem te hanë si te babezitur derisa e hanë nga babezia"., - shkruante Mane.

Pak orë më pas u përgjigj sërish Erik Fullani duke e kërcënuar se nëse ia përmendte edhe njëherë familjen, ai do të hakmerrej keq ndaj tij.

"I bej thirrje publike dhe pse ai esht trim nuk do me dit qe nqs me permend dhe njeher familjen time ti personalisht o Bledi do te te q* rracen mu ne p*** , ti ore klysh k**ve qe kushedi ku te esht q** mami qe ke dal ti mer b**hqir"., - shkruan Eriku.

Postimi i plotë


Si ka mundesi nje endacak drogaxhi pederast impotent mosmirenjohes bukeshkel pa seder qe ka honger drru mbi 20 her ja kan thy dhembet nuk ze mend ?!

Nje njeri qe e ka lon zoti pa familje dhe mundohet per te ngren i cop m*t shan gjith ato qe i thon urdheruesit e vet .

Mos harroni do tju kthehet juve neser kur dikush tjeter do ti hedhe nje kocke me te madhe se ai me kocka rron. I permend familjen gjene me te shtrenjt ?? Une jam cun modern. E dua lirine e shtypit .Shyqyr qe kam lind e jetoj ne kete kohe. Ka gazetare te cilet kan folur keq per mua dhe familjen time dhe si kam shar se kan then opinionin e tyre , ama jan njerez me shkolle te pergatitur per kete pun dhe un gezoj respekt per to .. Por te flasi ky k*rve smund tja lejoj....

I bej thirrje publike dhe pse ai esht "trim" nuk do me dit qe nqs me permend dhe njeher familjen time ti personalisht o Bledi do te te q* rracen mu ne p**h , ti ore klysh k**ve qe kushedi ku te esht q** mami qe ke dal ti mer b**hqir.. mua sme ben keq se me shan ti se un jam cun i ri por ti b**hqir shan femijet e familjet shan se tka len zoti si k**v pa familje. Je drogaxhi. Je nje endacak ..... Kam shume respekt gazetaret shqiptare po ti nuk je nje i till je nje gjobaxhi qe kujton se na ben keq po ske cna ben .... nqs do te kapesh qe skam shkruajtur mir se skam shkoll sme ben dem. Une jam rrit me rregulla e me dije pa fund.Besoj mesazhin e more . BARBON... Ik tashi futi nai vingell...#ThujFlmTaniSeTbonaTeFamshem #IshallaTeShkruNanjonaTashi
Shtuar më 21/02/2017, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori