Degjenerohet Enca, i dalin foto pa fotoshop (FOTO LAJM)

Enca Haxhia mbetet payshim një nga këngëtaret më të diskutuara dhe që shquhet për format e saj të cilat nuk denjon ti fshëhë.

Por, faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar një foto e cila e shfaqë Encën me më shumë kilogramë dhe krejt ndryshe.

Enca duket krejt ndryshe në jetën reale për dallim nga videoklipet dhe fotot në Instagram, për të cilat u akuzua shpesh për përdorim të “photoshopit”.

Ndërkohë projekti i fundit i Encës është kënga “Ciao” që u prit mirë sapo u hodh. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori