Debati Trump-Biden, këngëtarja shqiptare e pranishme (FOTO LAJM)

Presidenti republikan i SHBA Donald Trump dhe sfiduesi i tij demokrat, ish nënkryetari Joe Biden, u përfshinë në një debat të fortë të enjten mbrëma pak përpara zgjedhjeve presidenciale.

E pranishme në këtë debat ka qenë edhe Bleona Qereti e cila prej vitesh jeton në SHBA, ndërsa vijon atje edhe karrierën e saj..

Bleona ka bërë pak ditë më parë thirrje shqiptarëve të mbështesin presidentin aktual Donald Trump, edhe për një mandat të dytë.

Në Instagram, Bleona ka publikuar edhe foto nga pjesmarrja në debatin e djeshëm ku thekson edhe njëherë qëndrimin dhe mbështetjen e saj ndaj Trump./albeu.com/

Shtuar më 23/10/2020, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori