David dhe Victoria shopping në New York (FOTO LAJM)

Pas tërheqjes nga futbolli ai ka më shumë kohë për familjen e tij dhe veçanërisht për bashkëshorten e tij. David Beckham, ish ylli i PSG, Milan, Real Madrid dhe Manchester United ndodhet së bashku me partneren e tij Victoria në New York ku kanë përfituar nga rasti për të bërë edhe shopping.

"Spice Girl" dhe "Spice Boy" janë fotografuar teksa bënin pazarin e tyre në dyqanet më të njohura të metropolit amerikan dhe që të dy në një formë shumë të mirë fizike.

Shtuar më 14/06/2013, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori